16 listopada 2023 11:11

15 listopada podczas uroczystej gali w Filharmonii Śląskiej rozstrzygnięto konkurs Śląski Prometeusz 2023, organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Tychy otrzymały wyróżnienie w kategorii "Samorząd z otwartym sercem", za zaangażowanie w realizację lokalnej polityki społecznej na rzecz rozwoju społecznego województwa śląskiego.

Śląskie Prometeusze to nagrody dla wyróżniających się pracowników systemu pomocy i integracji społecznej w województwie śląskim.

Nagrodę dla Tychów odebrała Iwona Rogalska - dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. 

- Wyróżnienie Samorząd z otwartym z sercem to tak naprawdę uznanie dla całego zespołu pracowników zaangażowanych w działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Nasza praca nie jest łatwa, ale niezwykle ważna. Cieszy, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane przez społeczność oraz instytucje, z którymi współpracujemy - mówi Iwona Rogalska.


To nie pierwsze wyróżnienie dla tyskiej instytucji. W poprzednich latach nagrody Śląskiego Prometeusza odbierali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

Śląski Prometeusz - 2022 >>

Tyszanin z nagrodą Śląski Prometeusz 2021 >>

Pracownik socjalny z Tychów „Śląskim Prometeuszem” 2019 >>

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.