20 grudnia 2021 12:29

W piątek 17 grudnia poznaliśmy laureatów konkursu "Śląski Prometeusz 2021" organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Wśród nagrodzonych znalazł się Marcin Brodowiak - pracownik socjalny Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

Śląskie Prometeusze to nagrody dla wyróżniających się pracowników systemu pomocy i integracji społecznej w województwie śląskim. Na piątkowej gali w Bytomskim Centrum Kultury Becek nagrodę w kategorii "Pracownik socjalny" otrzymał Marcin Brodowiak z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. 

- Pan Marcin jako pracownik socjalny potrafi porozumieć się z każdą osobą i każdej osobie pomóc. To pracownik socjalny przez duże "P" - mówi Iwona Rogalska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

Tyszanin, oprócz pracy w tyskim MOPSie zajmuje się popularyzacją języka migowego, którego jest tłumaczem. Od kilku lat prowadzi warsztaty z jezyka migowego dla mieszkańców Tychów. 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.