Miasto

23 marca 2021, 10:0:1

To już kolejna Wielkanoc, podczas której obowiązywać będzie lockdown. Prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę wielkanocną? Zgłoś się do tyskiej bazy gastronomii na Wielkanoc.

W związku z pandemią koronawirusa gastronomia może świadczyć usługi jedynie na wynos. Lista obiektów działąjących w trybie dostawa/wynos dostępna jest na stronie UM Tychy w zakładce Obiekty oraz w miejskiej aplikacji Mobilne Tychy w kategorii: miejsca -> gastronomia -> dostawa wynos

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny i masz ofertę potraw na Wielkanoc, zgłoś się na adres mailowy: treespot@umtychy.pl. Dodamy Twój lokal do bazy obiektów gastronomicznych świadczących catering wielkanocny. 

Baza lokali z ofertą wielkanocną pojawi się na naszej stronie w zakładce Obiekty-Gastronomia oraz w miejskiej aplikacji mobilinej. 


Mobline Tychy - miejska aplikacja

Pobierz aplikację na Android

Pobierz aplikację na iOs

Święto Policji w Tychach

Święto Policji w Tychach

Z okazji Święta Policji, zastępca prezydenta Miasta Tychy - Maciej Gramatyka oraz Przewodnicząca Rady Miasta Tychy - Barbara Konieczna, spotkali się z funkcjonariuszami i funkcjonariuszkami tyskiej policji.

Cmentarz na ul. Barwnej zostanie rozbudowany

Cmentarz na ul. Barwnej zostanie rozbudowany

Trwają prace projektowe rozbudowy cmentarza komunalnego przy ul. Barwnej. Na cmentarzu oprócz miejsc grzebalnych powstanie także kolumbarium.

Bezpieczne lato w Tychach

Bezpieczne lato w Tychach

Małe błędy popełniane przez małe dzieci mogą mieć ogromie konsekwencje w ich życiu. O tym w jaki sposób unikać zagrożeń oraz jakich zasad bezpieczeństwa przestrzegać dowiedziały się dzieci podczas spotkania pod nazwą „Bezpieczne lato w Tychach”.

Pomost pływający po remoncie

Pomost pływający po remoncie

Zakończyły się prace przy remoncie jednego z pomostów pływających na Jeziorze Paprocańskim. Wyremontowano 255 metrów kw. pomostu, przy którym latem cumowane są m.in. jachty i rowery wodne. W przyszłym roku ma zostać wyremontowany drugi z pomostów o powierzchni ponad 600 m kw.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×