Aktualności

Ferie zimowe w mieście
Ferie zimowe w mieście
19 stycznia 2009 11:34
Jak spędzić ferie w mieście? Poniżej propozycje tyskich ośrodków sportowych i kulturalnych dla dzieci i młodzieży.
Podwójne święto w Tychach
Podwójne święto w Tychach
17 stycznia 2009 8:31
Otwarcie lodowiska po gruntownym remoncie oraz wygrana GKS Tychy z Wojasem Podhale Nowy Targ, te dwa wydarzenia zdominowały wczoraj nasze miasto.
Uroczyste otwarcie lodowiska
Uroczyste otwarcie lodowiska
13 stycznia 2009 10:48
Już 16 stycznia na lodowisko w Tychach wracają hokeiści i kibice. O godzinie 18.00 odbędzie się mecz pomiędzy GKS Tychy a Wojas Podhale Nowy Targ.
Społeczeństwo informacyjne
Społeczeństwo informacyjne
13 stycznia 2009 9:38
Zaopiniuj projekt „Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Śląskiego”
Nowe auta dla Policji
Nowe auta dla Policji
9 stycznia 2009 11:29
9 nowych aut trafiło do Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Ich zakup dofinansowany został z budżetu miasta. Dziś Prezydent Tychów Andrzej Dziuba uroczyście przekazał kluczyki do nowych radiowozów.
Bezpiecznie na lodzie- pokaz ratownictwa dla tyskich uczniów
Bezpiecznie na lodzie- pokaz ratownictwa dla tyskich uczniów
8 stycznia 2009 9:51
Jakie niebezpieczeństwa niesie za sobą zabawa na zamarzniętych zbiornikach wodnych, jak uratować się w momencie załamania lodu i jak pomóc innym w sytuacji zagrożenia o tym wszystkim dowiedzą się uczniowe tyskich szkół już w najbliższą środę.
FEST! debata tyskiej młodzieży z Marszałkiem
FEST! debata tyskiej młodzieży z Marszałkiem
7 stycznia 2009 11:58
W studio telewizyjne zamieniła się sala sesyjna Urzędu Miasta Tychy a tyska młodzież została bohaterami programu TVP Katowice. W środę, 7 stycznia zarejestrowany został kolejny odcinek programu „FEST! Fundusze Europejskie Startuj Teraz!”.
Kolędowanie czas zacząć
Kolędowanie czas zacząć
29 grudnia 2008 12:33
Od niedzieli, 4 stycznia, przez cały tydzień, Miejskie Centrum Kultury zaprasza do tyskich świątyń na chóralne koncerty. Rozpoczynają się XVII Tyskie Wieczory Kolędowe. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.
Basen i lodowisko pod chmurką w święta
Basen i lodowisko pod chmurką w święta
23 grudnia 2008 11:28
Miłośników ślizgania zapraszamy na lodowisko pod chmurką w Parku Miejskim; będzie ono czynne zarówno w Wigilię, Święta, jak i w Sylwestra i Nowy Rok. Na Pływalnię Miejską pływacy mogą przyjść już 26 grudnia. Poniżej szczegółowe zestawianie godzin funkcjonowania w.w. obiektów sportowych:
Tyski budżet na 2009 rok
Tyski budżet na 2009 rok
22 grudnia 2008 16:13
„Jest to rekordowy budżet w historii naszego miasta. W 2009 roku ponad 50 % wydatków Tychów – to wydatki na inwestycje” powiedział na sesji Rady Miasta Prezydent Tychów Andrzej Dziuba. Radni na poniedziałkowej sesji uchwalili budżet na przyszły rok.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.