Miasto

Utrudnienia w ruchu
Utrudnienia w ruchu
6 czerwca 2008 14:08
W związku z remontem nawierzchni ulicy Beskidzkiej w Tychach w dniach 10 i 11 czerwca nastąpi wyłączenie z ruchu wjazdu z ulicy Beskidzkiej z Dzwonkową.
Co grozi dziecku na drodze - pokaz dla tyskich uczniów szkół podstawowych
Co grozi dziecku na drodze - pokaz dla tyskich uczniów szkół podstawowych
6 czerwca 2008 11:16
Co może grozić dziecku, gdy stoi za blisko jezdni i mija je rozpędzona ciężarówka, jak długo hamuje samochód osobowy a jak długo TIR, jakie jest pole widzenia z miejsca kierowcy ciężarówki czyli kiedy dzieci są widziane przez kierującego wielkim samochodem.
Samoobrona pod chmurką
Samoobrona pod chmurką
5 czerwca 2008 13:55
Wszyscy, którzy chcą się nauczyć podstaw samoobrony, mają szansę na profesjonalne, bezpłatne lekcje.
Jubileusze tyskich szkół
Jubileusze tyskich szkół
5 czerwca 2008 13:54
Dwie szkoły świętują w najbliższych dniach swoje jubileusze.
Wizyta młodzieży z Niemiec w Tychach
Wizyta młodzieży z Niemiec w Tychach
5 czerwca 2008 13:52
Młodzi Niemcy z Berlina Marzahn-Hellersdorf będą gościć od 8-14 czerwca w Tychach.
Przedstawiciele PKOl w Tychach
Przedstawiciele PKOl w Tychach
4 czerwca 2008 14:05
Dziś w Tychach gościli przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Ich wizyta związana jest z IX Zimowym Olimpijskim Festiwalem Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009, który odbędzie się m.in.w Tychach.
Jak pomagać ludziom przewlekle chorym - otwarta konferencja  w UM Tychy
Jak pomagać ludziom przewlekle chorym - otwarta konferencja w UM Tychy
3 czerwca 2008 13:20
Jak zapobiegać nowotworom, jak pomagać osobom chorym na raka tego między innymi bedą mogli dowiedzieć się uczestnicy otwartej konferencji, która już 18 czerwca o godzinie 10.00 rozpocznie się w Urzędzie Miasta Tychy.
Kolejne etapy budowy kanalizacji
Kolejne etapy budowy kanalizacji
2 czerwca 2008 13:32
W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.
Aukcja dzieł sztuki na rzecz Hospicjum
Aukcja dzieł sztuki na rzecz Hospicjum
2 czerwca 2008 13:18
30 maja 2008 r. w Myśliwskim Zameczku w Promnicach z okazji Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach odbyła się zorganizowana przez Izbę aukcja dzieł sztuki na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Tychach.
W 360 stopni dookoła Tychów!
W 360 stopni dookoła Tychów!
30 maja 2008 10:52
Od niedawna Tychy można podziwiać w pełnym wymiarze. Na naszej stronie internetowej pod hasłem "wirtualne wycieczki" umieszczone zostały wirtualne panoramy, które pozwalają na obejrzenie charakterystycznych w mieście ulic i obiektów w 360o w poziomie i 180 o w pionie.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.