Miasto

Święcenie pojazdów
Święcenie pojazdów w Tychach
18 lipca 2016 12:11
Tradycyjne już święcenie pojazdów z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców odbędzie się w tym roku w niedzielę - 24 lipca. To jedna z największych takich uroczystości w Polsce.
Stadion Miejski Tychy
Niedziela z GKS Tychy
14 lipca 2016 14:58
W ramach cyklu "Bacz na Niedziele" zapraszamy na "Niedzielę z GKS Tychy", która odbędzie się 17 lipca br.
Twoje Miasto
Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"
12 lipca 2016 8:41
W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o sierpniowych atrakcjach jakie miejskie placówki i instytucje przygotowały dla tyszan, którzy spędzają wakacje w mieście.
Akademia przedsiębiorczości
Rusza "Akademia Przedsiębiorczości"
11 lipca 2016 12:46
Park naukowo-technologiczny IT LOFT PARK Tychy wraz z partnerami zaprasza osoby zainteresowane otworzeniem własnej działalności gospodarczej, a także osoby prowadzące „młode” firmy z terenu województwa śląskiego na inaugurację Akademii Przedsiębiorczości.
Odkomarzanie
Kolejne odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach
5 lipca 2016 13:23
Wydział Komunalny Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Tychy informuje, że na terenie miasta Tychy (Park Północny, Park św. Franciszka, Park Suble I i II, Park Łabędzi oraz teren w rejonie zbiornika Paprocany) zostaną przeprowadzone zabiegi dezynsekcyjne przeciwko komarom oraz kleszczom.
Zbiórka odpadów za sadzonki
343 sadzonki za 390 kg odpadów
5 lipca 2016 10:45
W ubiegłą niedzielę, 3 lipca, MASTER – Odpady i Energia Sp. z o. o. przeprowadziła akcję „Segreguj odpady – myśl ekologicznie” – zbiórkę surowców w zamian za sadzonki roślin ozdobnych. Została ona zorganizowana na Placu Baczyńskiego podczas Ekologicznej Niedzieli MCK.
Twoje Miasto
Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"
5 lipca 2016 10:17
W aktualnym numerze Tyskiego Informatora Samorządowego można przeczytać m.in. o działkach, które będzie można nabyć w ramach "Programu wsparcia indywidualnego budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego".
Plac Baczyńskiego
Niedziela Taneczna na placu Baczyńskiego
4 lipca 2016 10:46
Miasto Tychy rusza się z miejsca! 10 lipca Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na Plac Baczyńskiego, gdzie swoje umiejętności zaprezentują grupy taneczne i instruktorzy. Niedziela Taneczna w ramach cyklu "Bacz na Niedziele 2016" rozpoczyna się o godzinie 16.00.
Stężenia pyłu w Tychach przekroczone
Wystawa urządzeń grzewczych podczas Eko Niedzieli na placu Baczyńskiego
30 czerwca 2016 9:57
Urząd Miasta Tychy serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta na wystawę urządzeń grzewczych, dotowanych w ramach tegorocznej edycji Programu ograniczenia niskiej emisji.
Zdrowa żywność
Eko niedziela na Baczyńskiego
29 czerwca 2016 11:14
3 lipca Miejskie Centrum Kultury w Tychach rozpoczyna cykl wakacyjnych imprez "Niedziele na Baczyńskiego" 2016. Na pierwszy ogień pójdzie Niedziela Ekologiczna, podczas której będzie można otrzymać sadzonki roślin.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.