Miasto

Szpital Miejski w Tychach - "Szpitalem z Uśmiechem"

01.06.10

Szpital Miejski w Tychach jest już "Szpitalem z Uśmiechem". Prezydent miasta Tychy Andrzej Dziuba i prezes firmy Sandvik Mining And Construction w Tychach odwiedzili Szpital Miejski w Tychach i "dokończyli" malowanie oddziału dziecięcego. Firma Sandvik, na Dzień Dziecka, przygotowała także dla wszystkich dzieci, pacjentów oddziału, niespodzianki.

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ 2010

01.06.10

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wspólnego czasu w naszych placówkach.

PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO FESTIWALU EKOLOGICZNEGO

01.06.10

29 maja 2010r. w Parku Miejskim „Pod Żyrafą” za Urzędem Miasta Tychy, w godzinach od 14.00 – 22.00. podczas III Regionalnego Festiwalu Ekologicznego „EKO-MASTER” każdy z mieszkańców miał wyjątkową okazję włączyć się w ratowanie środowiska naturalnego.

Konferencja prasowa - "INTEGRACJA TRANSPORTU PUBLICZNEGO W TYCHACH"

01.06.10

W dniu 31.05.2010, w Urzędzie Miasta Tychy, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przyszłości komunikacji zbiorowej w Tychach, w tym komunikacji kolejowej. W konferencji udział wziął Wicemarszałek Województwa Śląskiego, Piotr Spyra. Urząd Miasta w Tychach reprezentowali: prezydent miasta, Andrzej Dziuba oraz naczelnik wydziału rozwoju i funduszy europejskich, Bożena Nowak. W konferencji wziął udział także dyrektor MZK w Tychach Andrzej Ochman.

Otwarty konkurs ofert - edukacja ekologiczna w 2010 roku

01.06.10

Prezydent Miasta Tychy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu edukacji ekologicznej w 2010 roku.

Uroczysta sesja Rady Miasta

28.05.10

W środę, 26 maja, w Teatrze Małych w Tychach odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta poświęcona uczczeniu rocznicy 20-lecia samorządu. Zanim obrady sesji Rady Miasta otworzył jej przewodniczący, Zygmunt Marczuk, goście w Teatrze Małym mogli zobaczyć krótki film z udziałem tyskich dwudziestolatków.

Ogólnopolska konferencja "Interwencjonizm państwowy - nowe rozwiązania w zakresie polityki mieszkaniowej"

27.05.10

W piątek, 28 maja br., w Tychach odbędzie się ogólnopolska konferencja "Interwencjonizm państwowy - nowe rozwiązania w zakresie polityki mieszkaniowej".

Zmiana punktu krwiodawstwa w Tychach

26.05.10

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi.

Zaproszenie na uroczystą sesję Rady Miasta

25.05.10

W dniu 27 maja br. będziemy obchodzić dwudziestą rocznicę wyborów samorządowych w Polsce. Dokładnie 27 maja 1990r., po raz pierwszy, Polacy wybierali swoich przedstawicieli - radnych, w wyborach do rad miast i gmin.

Informacje dla powodzian z Tychów i okolic

24.05.10

W najbliższą środę, 26.05.2010r. w Tychach, na parkingu przy Urzędzie Miejskim, osoby poszkodowane w wyniku ostatniej powodzi będzie przyjmować, w godzinach od 9.00 do 17.00, Mobilne Biuro PZU SA.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×