Miasto

„Dziecko w żałobie” – konferencja w Teatrze Małym

04.10.10

Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum św. Kaliksta I w Tychach zaprasza na konferencję „Dziecko w żałobie”, która odbędzie się 5 X w tyskim Teatrze Małym.

Plac Baczyńskiego wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku 2009

30.09.10

W Ogólnopolskim Konkursie Otwartym Modernizacja Roku 2009, plac Baczyńskiego otrzymał wyróżnienie w kategorii "Rewitalizacja obiektów urbanistycznych".

Konferencja podsumowująca kampanię "6-latek w szkole"

28.09.10

W dniu dzisiejszym, w Urzędzie Miasta w Tychach, podczas konferencji zorganizowanej przez Miejski Zarząd Oświaty, podsumowano kampanię "6 latek w szkole". Kampania, która trwała od grudnia 2009r., była poświęcona informowaniu rodziców o zasadach nauki 6-latków w szkołach oraz promocji obniżenia wieku szkolnego.

Spotaknie z Tradycją - Matka, robotnica i trutnie, czyli pszczoły w muzeum

23.09.10

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na kolejne „Spotkanie z Tradycją”, które odbędzie się w siedzibie placówki, w sobotę 25 września o godz. 15.00.

Uniwersytet Trzeciego Wieku

20.09.10

Od 21 września rozpoczynają się zapisy na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który działa przy tyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Nauk Społecznych.

Zbiórka zimowa dla zwierząt w schronisku

17.09.10

W imieniu Miejskiego Schroniska dla Zwierząt Urząd Miasta Tychy informuje o zbiórce zimowej dla zwierząt. Poniżej treść ogłoszenia:

Pieniądze z Unii na internet

17.09.10

Tychy zdobyły kolejne dofinansowanie z pieniędzy unijnych. Tym razem będą to środki w programie Innowacyjna Gospodarka - eInclusion.

II Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej

16.09.10

W imieniu organizatorów Fundacji „Kropla Życia” zapraszamy do udziału w II Memoriale Agaty Mróz – Olszewskiej, które odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej „Spodek” w Katowicach w dniach 17-19 września.

Plac Baczyńskiego doceniony!

16.09.10

Plac Baczyńskiego został uznany przez internautów za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2010.

Utrudnienia w ruchu

16.09.10

W najbliższych dniach w Tychach wystąpią utrudnienia w ruchu. Jest to związane z piątkową sztafetą niepełnosprawnych sportowców ulicami miasta i z Międzynarodowym Tyskim Biegiem Ulicznym, który odbędzie się w sobotę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×