Miasto

Gra "Budujemy Nowe Tychy"

09.09.10

Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wezmą udział w organizowanej przez Muzeum Miejskie grze „Budujemy Nowe Tychy”, która odbędzie się w najbliższy piątek (10 IX) na terenie miasta.

20-lecie MOPS w Tychach

08.09.10

20 lat temu w Tychach powstał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wczoraj, 7 września, z tej okazji odbyła się uroczystość w Teatrze Małym.

Konferencja na temat sytuacji kolei na Śląsku - Tychy dobrym przykładem dla innych

07.09.10

Wspieramy modernizację połączeń Tychy - Katowice poprzez inwestycje w infrastrukturę transportu w mieście – podkreślił prezydent Tychów Andrzej Dziuba w czasie debaty samorządowców na temat sytuacji kolei na Śląsku. Konferencja została zorganizowana 6 września przez „Rynek Kolejowy” w siedzibie Telewizji Silesia w Katowicach.

Tyski BIP wśród najlepszych

07.09.10

Jak wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Bona Fides w Katowicach, Tyski BIP należy do jednych z najlepszych.

Do biblioteki po zdrowie

07.09.10

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Do biblioteki po zdrowie”. Tym razem będzie można wysłuchać wykładu „Rehabilitacja a różne typy schorzeń”.

Dobre Praktyki MZK Tychy docenione

06.09.10

„Taryfa pomarańczowa” wprowadzona przez Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach, a tym samym reaktywowanie zamkniętego przed laty połączenia kolejowego do centrum Tychów i włączenie go w system komunikacji miejskiej został zaliczony przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej do najlepszych polskich praktyk w komunikacji miejskiej.

Kolejowe inwestycje

03.09.10

Na tyskim dworcu trwają prace remontowe. Odnowiony zostanie także peron II – na ten cel podczas sierpniowej sesji Rady Miasta przeznaczono milion złotych.

Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"

03.09.10

Centrum Przedsiębiorczości SA wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach ma przyjemność zaprosić na bezpłatne spotkania informacyjne nt. możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu „Pro 45 - Program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia".

Przebudowa DK 1

02.09.10

Dziś, w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przebudowie drogi krajowej nr 1.

Projekty unijne w tyskich szkołach

02.09.10

W nowym roku szkolnym tyscy uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowych lekcji i zajęć. Wszystko to dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×