Miasto

Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych

14.06.10

14 czerwca rozpoczyna się w Tychach Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych.

"Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości”

11.06.10

W związku z uruchomieniem w Tychach Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości (dalej ISP) uroczyste otwarcie nastąpi w dniu 18 czerwca br. o godz. 9.00. w siedzibie ISP przy ul. Barona 30.

FINAŁ TURNIEJU "SZÓSTEK" PIŁKARSKICH

09.06.10

Na dzień 14 czerwca br. na terenach Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy w Tychach, przy ul. Andersa 22, zaplanowano finałowy turniej piłkarski przedstawicieli instytucji i przedsiębiorców Miasta Tychy.

Rocznica Christoforosa

08.06.10

4 czerwca odbyły się obchody dwudziestolecia Ośrodka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży Christoforos, który działa przy parafii bł. Karoliny w Tychach.

50 lat wspólnie

04.06.10

Pary, które przeżyły wspólnie 50 lat otrzymały 2 czerwca w środę pamiątkowe medale nadane przez Prezydenta RP. Medalami odznaczono 23 pary, w Urzędzie Miasta zjawiło się 19 par.

Tychy wśród liderów najnowszego rankingu Forbesa

01.06.10

W tegorocznym rankingu miesięcznika Forbes, opublikowanym w kwietniu, Tychy znalazły się wśród liderów najdynamiczniej rozwijających się średnich miast.

Dzień dziecka z MZK

01.06.10

Z okazji dnia dziecka Miejski Zarząd Komunikacji wraz z Przedszkolem nr 9 w Tychach zorganizował wystawę prac własnoręcznie wykonanych przez dzieci uczęszczające do tyskich przedszkoli nr: 8, 9, 10 i 11. Tematem przewodnim wspólnego projektu jest "Szczęśliwe dziecko".

Szpital Miejski w Tychach - "Szpitalem z Uśmiechem"

01.06.10

Szpital Miejski w Tychach jest już "Szpitalem z Uśmiechem". Prezydent miasta Tychy Andrzej Dziuba i prezes firmy Sandvik Mining And Construction w Tychach odwiedzili Szpital Miejski w Tychach i "dokończyli" malowanie oddziału dziecięcego. Firma Sandvik, na Dzień Dziecka, przygotowała także dla wszystkich dzieci, pacjentów oddziału, niespodzianki.

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ 2010

01.06.10

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wspólnego czasu w naszych placówkach.

PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO FESTIWALU EKOLOGICZNEGO

01.06.10

29 maja 2010r. w Parku Miejskim „Pod Żyrafą” za Urzędem Miasta Tychy, w godzinach od 14.00 – 22.00. podczas III Regionalnego Festiwalu Ekologicznego „EKO-MASTER” każdy z mieszkańców miał wyjątkową okazję włączyć się w ratowanie środowiska naturalnego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×