Miasto

Kolejne etapy budowy kanalizacji

25.08.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne.

Sesja Rady Miasta Tychy

22.08.08

W najbliższy czwartek (28 sierpnia) o godz. 14.00 w sali nr 102 Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 odbędzie się Sesja Rady Miasta Tychy.

Pieniądze dla zdolnych i zaangażowanych

21.08.08

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

Rusza II edycja zajęć terapeutycznych Metodą Simontona

20.08.08

Już 9 września o godz. 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie, na które zaprasza Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Kaliksta I.

Zaliczka alimentacyjna po nowemu

19.08.08

Od 1 sierpnia Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Dział Świadczeń Rodzinnych, przy ul. Burschego 2-4, przyjmuje wnioski o świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

18.08.08

Budowa kanalizacji w ramach projektu "Gospodarka ściekowa w Tychach" idzie pełną parą. W najbliższym czasie, w związku pracami na terenie miasta, będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Tychy po fundusze unijne

13.08.08

W dniu 5 sierpnia w czeladzkim Pałacu Pod Filarami gminy: Tychy, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie i Czeladź zawarły porozumienie dotyczące wspólnej promocji projektu pod nazwą „Niskoenergetyczne budynki użyteczności publicznej”.

„Zostań reżyserem swojego życia” - projekt unijny w Tychach

31.07.08

„Poznaj swoje mocne strony”; „Odkryj pracę swoich marzeń – nie ma rzeczy niemożliwych”; „Jak wybrać zwód, który zapewni życiowy sukces” - to warsztaty, w których już niebawem będą mogli wziąć udział młodzi tyszanie.

Wszyscy Razem w Tychach!

30.07.08

„Wszyscy Razem” pod tym hasłem realizowany jest w naszym mieście program Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Utrudnienia drogowe

29.07.08

Od 4 sierpnia rozpoczną się prace remontowe na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej-Dołowej-Burszego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×