Kultura

Orkiestra AUKSO zainaugurowała drugi sezon artystyczny

06.09.16

W sobotę, 3 września, rozpoczął się drugi sezon koncertowy pod patronatem AUKSO - Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy.

Rock na Plaży 2016 - dodatkowy transport dla uczestników festiwalu

01.09.16

Prezydent Miasta Tychy, Miejskie Centrum Kultury oraz zespoły Dżem i Cree zapraszają na trzecią edycję festiwalu Rock na Plaży, która odbędzie się 3 września na Dzikiej Plaży Paprocany. Z tej okazji dla uczestników festiwalu MZK Tychy uruchomi dodatkowe autobusy i trolejbusy.

Narodowe czytanie Sienkiewicza

01.09.16

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba zaprasza na „Narodowe Czytanie” w 1050 rocznicę Chrztu Polski. 3 września od godz. 11:00 na dziedzińcu Teatru Małego w Tychach znani i lubiani tyszanie czytać będą „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza.

Niedziela z książką

23.08.16

W najbliższą niedzielę na placu Baczyńskiego odbędzie się Niedziela z Książką i 60. urodziny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tychach.

Festiwal Szantowy "Port Pieśni Pracy"

22.08.16

Zapraszamy na XXXII edycję Festiwalu Szantowego "Port Pieśni Pracy", która odbędzie się od 26 do 28 sierpnia!

II Festiwal Teatrów Offowych ANDROMEDON

17.08.16

W najbliższy weekend na pl. Baczyńskiego odbędzie się druga edycja Festiwalu Teatrów Niezależnych ANDROMEDON. Od 19 do 21 sierpnia będzie można zobaczyć offowe przedstawienia teatralne efektowne wizualnie, ale też bogate treściowo, zróżnicowane pod względem tematyki i skierowane do rożnego odbiorcy.

Niedziela z gitarą

12.08.16

Zapraszamy na przedsmak Ślaskiej Jesieni Gitarowej! 14 sierpnia (niedziela) na placu Baczyńskiego wystąpi Adam Palma.

Wielkie otwarcie Tyskiej Galerii Sportu

25.07.16

Już 30 lipca na Stadionie Miejskim Tychy (ul. Edukacji 7) nastąpi wielkie otwarcie Tyskiej Galerii Sportu. Wśród atrakcji - zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem, pokazy sportowe, studio komentatorskie i wiele innych.

Niedziela Folkowa na pl. Baczyńskiego

25.07.16

Zespół “WIANO” oraz Muzeum Miejskie w Tychach zapraszają na folkową niedzielę, 31 lipca 2016. Nowe oblicze folku, muzycznych i tanecznych tradycji pojawi się za sprawą koncertów na pl. Baczyńskiego oraz warsztatów i spotkań organizowanych w Muzeum Miejskim oraz Teatrze Małym.

Niedziela Taneczna na placu Baczyńskiego

04.07.16

Miasto Tychy rusza się z miejsca! 10 lipca Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na Plac Baczyńskiego, gdzie swoje umiejętności zaprezentują grupy taneczne i instruktorzy. Niedziela Taneczna w ramach cyklu "Bacz na Niedziele 2016" rozpoczyna się o godzinie 16.00.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×