Kultura

Tychy walczą o plenerową kanwę dla dzieci - głosujemy!

27.07.15

Trwa konkurs w którym Fundacja Aviva chce pokolorować 13 polskich miast i ufundować instalacje do zabawy i nauki, kryjące się pod wesołą nazwą „Dizajn ze sznurka”. Wśród uczestników znalazły się Tychy z Klubem MCK "Wilkowyje", który walczy o instalację paneli do nauki haftu krzyżykowego.

Niedziela szachowa z cyklu "Bacz na niedzielę"

07.07.15

Zapraszamy na wakacyjny cykl imprez pn. "Bacz na niedzielę". Kolejna odbędzie się 12 lipca i poświęcona będzie szachom.

"Postrzyżyny" - pokaz filmu w ramach cyklu "W starym kinie"

06.07.15

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny pokaz filmu z cyklu "W starym kinie".

Apel Muzeum Miejskiego w Tychach

02.07.15

Muzeum Miejskie w Tychach poszukuje zdjęć dokumentujących prace rolne na obszarze Tychów i powiatów: pszczyńskiego, mikołowskiego, bieruńsko-lędzińskiego, południowych dzielnic Katowic oraz Mysłowic.

Piknik czytelniczy

17.06.15

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach oraz Biblioteka Śląska serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Piknik Czytelniczy, który się odbędzie 19 czerwca 2015 na terenie OW Paprocany.

Jazz dobry Tychy: Piotr Wojtasik Quintet

16.06.15

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na ostatnie w tym sezonie spotkanie z najciekawszymi muzykami jazzowymi w ramach cyklu Jazz dobry Tychy. Tym razem na scenie kameralnej MCK zagra Piotr Wojtasik Quintet.

Promocja książki Patryka Oczko "Tychy. Sztuka w przestrzeni miasta"

16.06.15

W czwartek (18 czerwca) o godz. 17.00 Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza do Dawnej Młótowni na promocję książki Patryka Oczko „Tychy. Sztuka w przestrzeni miasta”. Wydana przez Muzeum Miejskie w Tychach publikacja to pierwsze tak obszerne opracowanie monograficzne poświęcone sztukom wizualnym w Tychach.

Wystawa prac Stanisława i Karola Mazusiów

11.06.15

W piątek o godz. 18 w Miejskiej Galerii Sztuki OBOK w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się wyjątkowy wernisaż - zostanie otwarta wystawa "Stanisław Mazuś. Refleksje malarskie. Karol Mazuś. Metamorfozy malarskie".

"Kostka smalcu z bakaliami" - premiera

10.06.15

Teatr Mały zaprasza w niedzielę (14 VI) o godz. 18.30 do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda na premierę sztuki Ingmara Villqista “Kostka smalcu z bakaliami” w wykonaniu Teatru T.C.R.

Inauguracja sezonu kina pod chmurką

25.05.15

Miejskie Centrum Kultury w Tychach serdecznie zaprasza na inaugurację sezonu kina pod chmurką w ramach cyklu „W starym kinie”. Miłośnicy kina będą mieli okazję zobaczyć jeden z najgłośniejszych filmów Charliego Chaplina pt.: „Brzdąc”, który w zabawny sposób opowiada o miłości i przywiązaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×