Kultura

V Festiwal Mappingu "Mapp Fest 2015"

26.08.15

Już po raz piąty w ostatnią sobotę wakacji (29 VIII) na terenie tyskiego Browaru Obywatelskiego odbędzie się Festiwal Mappingu "Mapp Fest 2015". Impreza rozpocznie się o godz. 17. W programie mnóstwo atrakcji – m.in. pokazy malowania graffiti, kiermasze, koncert, pokaz tańca.

Nowości w bibliotece

25.08.15

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach po raz kolejny otrzymała dotację na zakup książek w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Festiwal Teatrów Offowych "ANDROMEDON" 20-23.08.2015.

17.08.15

Teatr Mały serdecznie zaprasza na Festiwal Teatrów Offowych ANDROMEDON, który rozpocznie się w czwartek 20 sierpnia. Przez cztery wieczory pokazanych zostanie osiem spektakli teatrów nie tylko z Tychów i Katowic, lecz także z Wrocławia.

II Tyski Spacer Fotograficzny - "Tychy od A do Z"

17.08.15

Po sukcesie pierwszego tyskiego spaceru fotograficznego po tyskich osiedlach, Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza pasjonatów robienia zdjęć na kolejną wędrówkę po mieście.

Koncert Orkiestry AUKSO i Marcina Wyrostka

11.08.15

16 sierpnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu "Bacz na niedzielę" - Niedziela Muzyczna z Książką. W programie liczne atrakcje, m.in. koncert Orkiestry AUKSO, Marcina Wyrostka i zespołu Tango Corazon - dyryguje Marek Moś.

"Niedziela kulinarna" na pl. Baczyńskiego

31.07.15

Miejskie Centrum Kultury w Tychach serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę (2 VIII) na kolejną imprezę z cyklu "Niedziele na Baczyńskiego". Tym razem będzie to prawdziwy festiwal smaków - czyli "Niedziela kulinarna".

Tychy walczą o plenerową kanwę dla dzieci - głosujemy!

27.07.15

Trwa konkurs w którym Fundacja Aviva chce pokolorować 13 polskich miast i ufundować instalacje do zabawy i nauki, kryjące się pod wesołą nazwą „Dizajn ze sznurka”. Wśród uczestników znalazły się Tychy z Klubem MCK "Wilkowyje", który walczy o instalację paneli do nauki haftu krzyżykowego.

Niedziela szachowa z cyklu "Bacz na niedzielę"

07.07.15

Zapraszamy na wakacyjny cykl imprez pn. "Bacz na niedzielę". Kolejna odbędzie się 12 lipca i poświęcona będzie szachom.

"Postrzyżyny" - pokaz filmu w ramach cyklu "W starym kinie"

06.07.15

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny pokaz filmu z cyklu "W starym kinie".

Apel Muzeum Miejskiego w Tychach

02.07.15

Muzeum Miejskie w Tychach poszukuje zdjęć dokumentujących prace rolne na obszarze Tychów i powiatów: pszczyńskiego, mikołowskiego, bieruńsko-lędzińskiego, południowych dzielnic Katowic oraz Mysłowic.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×