Kultura

Narodowe Czytanie w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach

04.09.15

5 września 2015 roku odbędzie się 4. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której czytana będzie "Lalka" Bolesława Prusa. Do akcji czytania przyłączyli się znani tyszanie.

"ROCK NA PLAŻY - PAPROCANY 2015"

02.09.15

W najbliższą sobotę (5 IX) zespoły Cree, Dżem, Miejskie Centrum Kultury oraz Prezydent Miasta Tychy zapraszają na Dziką Plażę na Paprocanach, gdzie odbędzie się druga edycja festiwalu "ROCK NA PLAŻY - PAPROCANY 2015".

V Festiwal Mappingu "Mapp Fest 2015"

26.08.15

Już po raz piąty w ostatnią sobotę wakacji (29 VIII) na terenie tyskiego Browaru Obywatelskiego odbędzie się Festiwal Mappingu "Mapp Fest 2015". Impreza rozpocznie się o godz. 17. W programie mnóstwo atrakcji – m.in. pokazy malowania graffiti, kiermasze, koncert, pokaz tańca.

Nowości w bibliotece

25.08.15

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach po raz kolejny otrzymała dotację na zakup książek w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Festiwal Teatrów Offowych "ANDROMEDON" 20-23.08.2015.

17.08.15

Teatr Mały serdecznie zaprasza na Festiwal Teatrów Offowych ANDROMEDON, który rozpocznie się w czwartek 20 sierpnia. Przez cztery wieczory pokazanych zostanie osiem spektakli teatrów nie tylko z Tychów i Katowic, lecz także z Wrocławia.

II Tyski Spacer Fotograficzny - "Tychy od A do Z"

17.08.15

Po sukcesie pierwszego tyskiego spaceru fotograficznego po tyskich osiedlach, Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza pasjonatów robienia zdjęć na kolejną wędrówkę po mieście.

Koncert Orkiestry AUKSO i Marcina Wyrostka

11.08.15

16 sierpnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu "Bacz na niedzielę" - Niedziela Muzyczna z Książką. W programie liczne atrakcje, m.in. koncert Orkiestry AUKSO, Marcina Wyrostka i zespołu Tango Corazon - dyryguje Marek Moś.

"Niedziela kulinarna" na pl. Baczyńskiego

31.07.15

Miejskie Centrum Kultury w Tychach serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę (2 VIII) na kolejną imprezę z cyklu "Niedziele na Baczyńskiego". Tym razem będzie to prawdziwy festiwal smaków - czyli "Niedziela kulinarna".

Tychy walczą o plenerową kanwę dla dzieci - głosujemy!

27.07.15

Trwa konkurs w którym Fundacja Aviva chce pokolorować 13 polskich miast i ufundować instalacje do zabawy i nauki, kryjące się pod wesołą nazwą „Dizajn ze sznurka”. Wśród uczestników znalazły się Tychy z Klubem MCK "Wilkowyje", który walczy o instalację paneli do nauki haftu krzyżykowego.

Niedziela szachowa z cyklu "Bacz na niedzielę"

07.07.15

Zapraszamy na wakacyjny cykl imprez pn. "Bacz na niedzielę". Kolejna odbędzie się 12 lipca i poświęcona będzie szachom.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×