Kultura

Promocja książki Patryka Oczko "Tychy. Sztuka w przestrzeni miasta"

16.06.15

W czwartek (18 czerwca) o godz. 17.00 Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza do Dawnej Młótowni na promocję książki Patryka Oczko „Tychy. Sztuka w przestrzeni miasta”. Wydana przez Muzeum Miejskie w Tychach publikacja to pierwsze tak obszerne opracowanie monograficzne poświęcone sztukom wizualnym w Tychach.

Wystawa prac Stanisława i Karola Mazusiów

11.06.15

W piątek o godz. 18 w Miejskiej Galerii Sztuki OBOK w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się wyjątkowy wernisaż - zostanie otwarta wystawa "Stanisław Mazuś. Refleksje malarskie. Karol Mazuś. Metamorfozy malarskie".

"Kostka smalcu z bakaliami" - premiera

10.06.15

Teatr Mały zaprasza w niedzielę (14 VI) o godz. 18.30 do Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda na premierę sztuki Ingmara Villqista “Kostka smalcu z bakaliami” w wykonaniu Teatru T.C.R.

Inauguracja sezonu kina pod chmurką

25.05.15

Miejskie Centrum Kultury w Tychach serdecznie zaprasza na inaugurację sezonu kina pod chmurką w ramach cyklu „W starym kinie”. Miłośnicy kina będą mieli okazję zobaczyć jeden z najgłośniejszych filmów Charliego Chaplina pt.: „Brzdąc”, który w zabawny sposób opowiada o miłości i przywiązaniu.

Wyróżnienie dla tyskiego muzeum

21.05.15

Wystawa Muzeum Miejskiego w Tychach „Z zakamarków szuflad. Z zakamarków pamięci” zdobyła wyróżnienie w Konkursie Marszałka Województwa Śląskiego za Wydarzenie Muzealne Roku 2014.

Tyszanin skomponował utwór na Światowe Dni Młodzieży

15.05.15

Wielki sukces pochodzącego z Tychów Piotra Pudełko, saksofonisty i kompozytora. W styczniu br. zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim z Okazji Światowych Dni Młodzieży, za utwór pt.: „Verso l'alto”. Jego prawykonanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17 V) w Krakowie podczas koncertu finałowego.

Jubileuszowa wystawa

13.05.15

Miejska Galeria Sztuki “Obok” zaprasza na otwarcie wystawy z okazji jubileuszu 30-lecia pracy twórczej Wojtka Łuki. Wernisaż odbędzie się w piątek (15 V) o 18 w siedzibie galerii w Pasażu Kultury Andromeda (pl. Baczyńskiego 2).

Premiera w Teatrze Małym

13.05.15

Teatr Mały zaprasza na premierę spektaklu Aleksandra Fredry "Śluby panieńskie" w wykonaniu grupy Tychy Teatr, która odbędzie się 16 maja o godz. 19.00.

Koncert Roberta Kasprzyckiego

12.05.15

Poeta, autor i kompozytor - Robert Kasprzycki w najbliższy piątek (15 maja) o 18 zagra koncert w SDK Tęcza. Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w SDK Tęcza i w klubach osiedlowych TSM Oskard.

"Związek otwarty" w Klubie Wilkowyje

11.05.15

Klub "Wilkowyje" MCK zaprasza 14 maja o 19 na kolejne, czwartkowe, spotkanie z teatrem! Tym razem na scenie komedia małżeńska "Związek otwarty".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...