Kultura

Niedziela Folkowa na pl. Baczyńskiego

25.07.16

Zespół “WIANO” oraz Muzeum Miejskie w Tychach zapraszają na folkową niedzielę, 31 lipca 2016. Nowe oblicze folku, muzycznych i tanecznych tradycji pojawi się za sprawą koncertów na pl. Baczyńskiego oraz warsztatów i spotkań organizowanych w Muzeum Miejskim oraz Teatrze Małym.

Niedziela Taneczna na placu Baczyńskiego

04.07.16

Miasto Tychy rusza się z miejsca! 10 lipca Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na Plac Baczyńskiego, gdzie swoje umiejętności zaprezentują grupy taneczne i instruktorzy. Niedziela Taneczna w ramach cyklu "Bacz na Niedziele 2016" rozpoczyna się o godzinie 16.00.

Si Silesia III – forum biznesu i festiwal kultury

21.06.16

Zapraszamy na trzecią edycję wydarzenia Si Silesia. Si Silesia III to międzynarodowe forum biznesu i festiwal kultury, które odbędzie się w dniach 1-7 lipca 2016 roku w Hotelu Tychy Prime.

Multijęzykowy czerwiec

02.06.16

Dział Muzyczny i Książki Mówionej Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do wzięcia udziału w "Multijęzykowym czerwcu", który został zorganizowany z myślą o tych osobach, które uczą się języków obcych lub mają zamiar zacząć swą językową przygodę.

Biblioteka czynna także w soboty

25.05.16

Od 21 maja br. Biblioteka Główna przy al. Marszałka Piłsudskiego 16 czynna jest również w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00.

IX Tyska Noc Muzealna - w puszczy, mieście i na stadionie

06.05.16

Terenowa gra miejska, rajdy rowerowe po Puszczy Pszczyńskiej, warsztaty tańców śląskich, wielki test wiedzy o sporcie, oprowadzanie ze Stworokami, konkurs z nagrodami, a dla najmłodszych zajęcia plastyczne – to atrakcje IX Tyskiej Nocy Muzealnej, która odbędzie się 14 maja br.

Rowerowy Rock'n'roll przez Polskę

05.05.16

9 maja o godz. 18 zapraszamy do MCK na kolejne spotkanie realizowane w ramach Tyskiego Banku Kultury! Tym razem gościem będzie Zdzich Rabenda, który odbył 40 dniową rowerowa wyprawę dookoła Polski, podczas której przejechał 3166 kilometrów, odwiedził 13 województw, 8 Parków Narodowych i 5 krajów.

Turniej Scrabble

29.04.16

Zapraszamy do udziału w pierwszym Tyskim Nierankingowym Turnieju Scrabble, który odbędzie 15 maja br. się w Miejskim Centrum Kultury. Turniej odbędzie się w ramach festiwalu LOGOS FEST – II Tyski Festiwal Słowa, a honorowy patronat nad nim objęła Polska Federacja Scrabble.

Warsztaty "Przestrzeń dla sztuki"

29.04.16

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Przestrzeń dla sztuki". 5 maja tematem warsztatów, które poprowadzi Piotr Kumor, będzie „Artysta jako dzieło”. Początek o godz. 17.00.

Muzeum poszukuje modeli

28.04.16

Muzeum Miejskie w Tychach poszukuje kobiet i mężczyzny do udziału w sesji zdjęciowej prezentującej stroje ludowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×