Kultura

Głosuj na najciekawszy projekt w ramach TBK

26.10.15

Do 30 października trwa drugi etap Tyskiego Banku Kultury. To ten moment, kiedy MCK w Tychach przekazuje pałeczkę mieszkańcom miasta i to oni, głosując na najciekawszy ich zdaniem projekt, wybiorą inicjatywę, która zostanie zrealizowana w ramach TBK.

Zmiany organizacyjne w sieci MBP Tychy

12.10.15

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Biblioteki centralnej i oddziałów.

Tychy od A do Z - pokaz zdjęć i wystawa

12.10.15

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na finał projektu "Tychy od A do Z". 15 października o godz. 18:30 w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się pokaz slajdów i wernisaż wystawy zdjęć wykonanych podczas dwóch spacerów fotograficznych po Tychach.

XII Tyskie Dni Literatury

28.09.15

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na XII Tyskie Dni Literatury, które odbędą się 3-10 października br. Na imprezę zaproszono ludzi pióra, znanych, lubianych, poczytnych ale także tych, którzy wypełniają inne przestrzenie kultury skierowanej do wszystkich pokoleń odbiorców.

"Dziadek z Wehrmachtu" - wystawa w Muzeum Miejskim w Tychach

22.09.15

"Dziadek z Wehrmachtu. Doświadczenie zapisane w pamięci" to tytuł wystawy, która zostanie otwarta 30 września o godz. 17 w Starym Magistracie (pl. Wolności 1). Potrwa do 14 listopada.

VI Metropolitalna Noc Teatrów w Tychach

21.09.15

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 26 września, na VI Metropolitalną Noc Teatrów. Tego dnia w Teatrze Małym, Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 oraz w Pasażu Kultury Andromeda już od godz. 13.00 będą odbywać się różne atrakcje i spektakle dla dzieci i dorosłych.

II edycja Tyskiego Banku Kultury - zgłoś swój projekt!

18.09.15

W poniedziałek, 7 września br., rozpoczęła się II edycja programu wspierającego inicjatywy kulturotwórcze na terenie Tychów. Celem programu jest wykreowanie przestrzeni do działania, tworzenia ale także do wymiany doświadczeń między lokalnymi twórcami oraz mieszkańcami Tychów.

"Hipisi - długowłosi buntownicy z PRL" w Muzeum Miejskim

15.09.15

W czwartek 17 września o godzinie 17 zapraszamy do Starego Magistratu (pl. Wolności 1) na spotkanie autorskie z Bogusławem Traczem, autorem książki "Hippiesi, kudłacze, chwasty. Hipisi w Polsce w latach 1967-1975".

Narodowe Czytanie w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach

04.09.15

5 września 2015 roku odbędzie się 4. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której czytana będzie "Lalka" Bolesława Prusa. Do akcji czytania przyłączyli się znani tyszanie.

"ROCK NA PLAŻY - PAPROCANY 2015"

02.09.15

W najbliższą sobotę (5 IX) zespoły Cree, Dżem, Miejskie Centrum Kultury oraz Prezydent Miasta Tychy zapraszają na Dziką Plażę na Paprocanach, gdzie odbędzie się druga edycja festiwalu "ROCK NA PLAŻY - PAPROCANY 2015".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×