Kultura

Turniej Scrabble

29.04.16

Zapraszamy do udziału w pierwszym Tyskim Nierankingowym Turnieju Scrabble, który odbędzie 15 maja br. się w Miejskim Centrum Kultury. Turniej odbędzie się w ramach festiwalu LOGOS FEST – II Tyski Festiwal Słowa, a honorowy patronat nad nim objęła Polska Federacja Scrabble.

Warsztaty "Przestrzeń dla sztuki"

29.04.16

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Przestrzeń dla sztuki". 5 maja tematem warsztatów, które poprowadzi Piotr Kumor, będzie „Artysta jako dzieło”. Początek o godz. 17.00.

Muzeum poszukuje modeli

28.04.16

Muzeum Miejskie w Tychach poszukuje kobiet i mężczyzny do udziału w sesji zdjęciowej prezentującej stroje ludowe.

XLIII Tyskie Spotkania Teatralne

11.04.16

Teatr Mały zaprasza na XLIII Tyskie Spotkania Teatralne, które odbędą się 15-20 kwietnia 2016 r.

Wernisaż wystawy grafiki cyfrowej Adama Romaniuka

07.04.16

Miejska Galeria Sztuki Obok zaprasza na wernisaż wystawy grafiki cyfrowej Adama Romaniuka – „POMIĘDZY” grafiką a obrazem wirtualnym, która odbędzie się w piątek (8 IV) o godz. 18. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace z lat 2000–2015.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mediatece już otwarta

01.04.16

Od dzisiaj Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach kontynuuje swoją działalność w nowej siedzibie.

Muzeum poszukuje modelek

30.03.16

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji zdjęciowej prezentującej stroje ludowe, zgłoś się do Muzeum Miejskiego w Tychach!

Festiwal "Kino BESTajemnic" 2016

29.03.16

Od 1-3 i od 8-10 kwietnia w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach odbędzie się 7. edycja BEST Festiwalu Filmowego. Siódma edycja BEST Festiwalu Filmowego „Kino BESTajemnic” to kolejne spotkanie z kinem uznanym przez krytykę, o międzykulturowym przesłaniu, pokazującym koloryt lokalny danego kraju.

Premiera spektaklu „Wiara, Nadzieja, Miłość”

17.03.16

W sobotę, 19 marca, o godz. 18.30 w Teatrze Małym odbędzie się premiera autorskiego spektaklu Andrzeja Marii Marczewskiego pt. "Wiara, Nadzieja, Miłość".

Z Tyszkiem i Alą na tyskich ścieżkach

02.03.16

Skąd się wzięła nazwa Tychy, co gra w herbie miasta, czy w Tychach mieszkał książę oraz dokąd płyną tyskie potoki. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, a także łamigłówki i grę planszową znaleźć można w książce dla najmłodszych, którą właśnie wydał Urząd Miasta w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×