18 stycznia 2011 12:05

W środę, 19 stycznia, Tychy po raz drugi gościć będą Reprezentację Polski w futsalu! Nasza kadra zmierzy się w tyskiej Hali Sportowej z Reprezentacją Ukrainy.

Pierwszy mecz biało-czerwonych w tyskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego miał miejsce 17 listopada 2009 r., a rywalem kadry była reprezentacja Włoch. Spotkanie zakończyło się wygraną Włochów 2:0. Mecz transmitowany był przez regionalną telewizję, a tyska hala wypełniona była po brzegi kibicami.

 

Tym razem, naszym rywalem jest reprezentacja Ukrainy – jedna z najlepszych drużyn nie tylko Europy, ale i świata. W rankingu UEFA, Ukraina plasuje się na piątym miejscu, a w zestawieniu FIFA na ósmym. Z kolei Polska Kadra zajmuje 17 miejsce wśród europejskich reprezentacji i 29 – wśród reprezentacji światowych. Towarzyskie spotkanie z Ukrainą będzie ostatnim starciem przed eliminacjami do ME.

 

Grzegorz Morkis z GKS Tychy nie ukrywa, że liczy na wysoką frekwencję na trybunach. Bilety będą w cenie 5 (kobiety i młodzież do lat 18) oraz 10 złotych. Dzieci do lat 12 pod opieką dorosłych będą miały wstęp wolny. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

 

Wszystkich sympatyków futsalu serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.