12 stycznia 2011 13:11

„Dzieci – dorosłym, dorośli – dzieciom” – to tytuł koncertu charytatywnego na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Tychach. Impreza odbędzie się 15 stycznia o 17.00 w Teatrze Małym.

Inicjatorem i organizatorem koncertu jest Inga Madej - pianistka - która od 2010 roku jest Honorowym Członkiem Stowarzyszenia.

W koncercie weźmie udział Agnieszka Latusek, znana tyszanom m.in. z programu „Szansa na sukces”, w którym zwyciężyła, wykonując piosenkę z repertuaru Blue Cafe. Wystąpią także inni tyscy artyści – szczegółowy program na stronie Hospicjum im. św. Kaliksta w Tychach.


Wstęp na koncert jest bezpłatny - na podstawie zaproszenia lub wejściówki (70 miejsc) odebranej z kasy teatru.

Podczas imprezy odbędzie się kwesta. Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.