11 stycznia 2011 11:35

Informujemy, że od 3 stycznia 2011 r. funkcję Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Tychach pełni ppłk mgr inż. Leszek Klag.

Pan ppłk Klag zastąpił na tym stanowisku ppłk Macieja Radziaka, który w 2010 roku odszedł na emeryturę.

 

Nowy szef Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tychach ukończył studia w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, a także studia magisterskie w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządezania Ochroną Pracy w Katowicach. W trakcie zawodowej służby wojskowej wyróżniono go "Brązowym i Srebrnym medalem "Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny" i za "Zasługi dla Obronności Kraju", a także "Brązowym Krzyżem Zasługi".

 

Prywatnie żonaty, ma dwóch synów i jest mieszkańcem Katowic. 

 

Uroczyste przekazanie obowiązków oraz spotkanie z władzami administrowanego przez tyską WKU terenu odbędzie się dzisiaj, 11 stycznia, w siedzibie w WKU w Tychach. Nowo mianowanemu Wojskowemu Komendantowi Uzupełnień życzymy samych sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy.  

 

Informacje o Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tychach na stronie: http://www.tychy.wku.wp.mil.pl/pl/index.html

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.