7 stycznia 2011 13:06

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta informuje, że dla usprawnienia odśnieżania w ramach “Akcji zima” na drogach w mieście będą ustawiane dodatkowe znaki B-36 (zakaz zatrzymywania się).

Mieszkańcy proszeni są o nieparkowanie w oznakowanych miejscach w określonych godzinach. Znaki będą ustawiane czasowo, na wybranych ulicach, z wyprzedzeniem, by mieszkańcy wiedzieli kiedy - w związku z odśnieżaniem - nie można parkować.

Stosowanie się do zaleceń znacznie ułatwi uprzątnięcie śniegu, a tym samym poprawi warunki przejazdu i parkowania pojazdów w miejscach, gdzie jest to dopuszczone.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.