4 stycznia 2011 15:07

Kolejna wystawa w ramach Akcji Sztuki Nowe zostanie otwarta już jutro (5 I). W Galerii Pod Dachem będą prezentowane fotografie Janusza A. Włodarczyka.

Wystawę zatytułowaną „Archinotatnik” można oglądać do 31 stycznia 2011 roku. Zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 5 stycznia o 18.00.  

Janusz A. Włodarczyk jest architektem i nauczycielem akademickim. "Poprzez zdjęcia szukam relacji między rzeczami, no i formy, jej przede wszystkim. Zwykle służą one studentom na wykładach, a zwłaszcza - ilustrują moje kolejne książki. Wystawy dają szansę udostępnienia zdjęć odbiorcy niekoniecznie profesjonalnemu, ale tak, jak i teksty książek, chcą trafić nie tylko do tego - profesjonalnie z architekturą związanego, lecz do każdego, kto tę przestrzeń zauważa i kto kulturę przestrzeni, w kontekście szerokim, postrzega" - mówi.
 
Więcej o Akcji Sztuki Nowe w zakładce „Bieżące akcje”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.