29 grudnia 2010 11:23

Tychy są najjaśniejszym miastem na Śląsku! Tak zadecydowali internauci, którzy głosowali w konkursie „Świeć Się” na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. W finale walczy 16 miast z 16 województw – internetowe głosowanie rozpoczęło się dzisiaj (29 XII), a zakończy się 9 I 2011. Liczymy na mobilizację tyszan i wszystkich Ślązaków!

Głosy internautów są na wagę złota albo... energooszczędnego sprzętu AGD, który zwycięskie miasto będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Przypomnijmy, że głosowanie w ogólnopolskim finale odbywa się wyłącznie na stronie www.SwiecSie.pl w zakładce "Plebiscyt Miast" (w konkursie nie są brane pod uwagę światełka „zapalone” na facebooku). Rywalizacja jest bardzo zacięta, sytuacja zmienia się z minuty na minutę! 

Ogólnopolski konkurs na najpiękniejsze iluminacje świąteczne „Świeć Się” zorganizowała już po raz drugi Grupa ENERGA. Do 29 grudnia odbywały się eliminacje wojewódzkie. Ogólnopolski finał zakończy się 9 stycznia 2011 roku. Wówczas okaże się, które z 16 miast najlepiej zadbało o wyjątkowe oświetlenie ulic na Boże Narodzenie i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.