9 grudnia 2010 14:45

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza na Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Podwójnych.

Impreza odbędzie się 11-12 grudnia  w Zespole Szkół nr 7 przy ulicy Browarowej.
 
W sobotę zostanie rozegrana gra podwójna kobiet (w kategoriach do lat 15, od 16 do 25 lat, oraz powyżej 26 lat – zapisy od godziny 15.00) oraz mikst (kategoria open – zapisy od 16.00).

Natomiast w niedzielę pole do popisu będą mieli mężczyźni. Zapisy zawodników  w kategorii do lat 12 oraz od 13 do 15 lat będą prowadzone od godziny 9.30. Zaś od godziny 12.30 zapisywać się mogą zawodnicy w kategoriach:
- od 16 do 19 lat
- od 20 do 35 lat
- powyżej 36 lat od godziny 12.30

Zawody będą się odbywały systemem pucharowym, w zależności od ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo łączenia lub dzielenia grup wiekowych oraz zmianę systemu rozgrywek. Co ważne, uczestnicy nie mogą być zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego lub trenować w klubach sportowych.

 

Regulamin imprezy dostępny na stronie internetowej MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.