3 grudnia 2010 12:53

Gimnazjum nr 10 ZS1 zwraca się z prośbą o głosy internautów w konkursie organizowanym przez sieć Tesco. Można w nim wygrać pracownię multimedialną dla szkoły.

Konkurs tego typu jest organizowany przez Tesco co roku. Aby wziąć udział w rywalizacji w tym roku, trzeba było nakręcić krótki filmik o tematyce ekologicznej. Teraz rozpoczęło się głosowanie internetowe. Gimnazjalisci z G nr 10 rywalizują z tysiącem filmików w całej Polsce.

 

Internauci mogą oddać swój głos do 15 grudnia, liczy się IP komputera, głosować można co 12 godzin pod adresem: tescodlaszkol.pl/988

 

ZS nr 1 liczy na serdeczność i wpsarcie wszystkich tyszan. W projekt jest zaangażowana cała społeczność szkoły.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.