2 lipca 2024 13:28

Kolejny seans plenerowego Kina FreeLove odbędzie się w najbliższą sobotę 6 lipca o godzinie 21.30 w Ogrodzie MCK Tychy. Widzowie obejrzą film pt. "Wieloryb" w reżyserii D. Aronofsky. Film oprócz prestiżowych Nagród Akademii Filmowej został wyróżniony także na MFF w Wenecji czy Critics’ Choice.

Wzruszający film opowiada o mężczyźnie cierpiącym na poważną otyłość, który odrzucony przez rodzinę i bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Charlie (Brendan Fraser) potrzebował jednak jedynie maleńkiego impulsu, spotkania ze swoją nastoletnią córką, by to rozpaliło w nim płomień nadziei i wolę walki o siebie i nie tylko. Jednak Ellie (Sadie Sink), córka głównego bohatera, wcale nie pomaga mu w spełnieniu marzenia i zdecydowanie przetestuje jego determinację i cierpliwość. 

Partnerem Kina FreeLove 2024 jest Invenio.

Pełna informacja o wydarzeniach wakacyjnych na stronie Tychy na Lato.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.