25 czerwca 2024 11:21

28 czerwca rusza cykl muzycznych spotkań nad Jeziorem Paprocańskim. Na scenie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany w najbliższy piątek wystąpi Andrzej Poniedzielski z zespołem ,w koncercie pod tytułem „Ba”. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy wyjątkowe piosenki oraz dużo inteligentnej satyry w wykonaniu Mistrza.

Andrzej Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba – gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Lory Szafran, Elżbiety Adamiak, czy Edyty Geppert. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Wieczór kabaretowy „Ba” to inteligentny i zarazem łagodny humor. Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości.

Andrzejowi Poniedzielskiemu na scenie towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Paweł Jabłoński – fortepian, Tomasz Piątek – klarnet, Piotr Górka – kontrabas.

Pełna informacja o wydarzeniach wakacyjnych na stronie Tychy na Lato.


Cykl Muzyczne Wieczory nad Jeziorem" to koncerty różnych zespołów, które odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.