11 czerwca 2024 11:26

W czwartek 13 czerwca w Mediatece w Tychach odbędzie się spotkanie edukacyjno-integracyjne „Tkanki Kultury”, skierowane do wszystkich entuzjastów kultury i działań społecznych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00. W programie panele dyskusyjne i warsztaty. Wydarzenie realizowane jest w związku ze staraniami Miasta Katowice i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

„Tkanki Kultury” to spotkanie, które ma na celu zjednoczenie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, instytucji samorządowych oraz osób prywatnych działających na terenie Metropolii GZM. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą kulturą, w tym sztuką, ekologią, samorozwojem, partycypacją społeczną, architekturą, urbanistyką, muzyką, sportem, obszarami kreatywnymi i tańcem. Głównym celem jest promowanie współpracy, wymiany doświadczeń oraz poszerzenie działań o efektywną współpracę z biznesem.

Dla Kogo Są „Tkanki Kultury”?

„Tkanki Kultury” to wydarzenie dla osób i organizacji pragnących rozwijać się poprzez sieciowanie i wzajemną pomoc w rozwiązywaniu problemów. Spotkanie ma na celu budowanie trwałego zysku – społecznego, finansowego i środowiskowego. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę oraz wspólnie pracować nad rozwiązaniami dla swoich projektów.

Miejsce i Data Spotkania

Wydarzenie odbędzie się w Mediatece, przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, 43-100 Tychy. Spotkanie rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00.

Jak Uczestniczyć?

Formularz zgłoszeniowy udostępniony przez organizatorów.

Uczestnictwo w „Tkankach Kultury” możliwe jest wyłącznie stacjonarnie. 

 • Panel 1: 16:00
 • Panel 2: 17:30
 • Panel 3: 19:20

Harmonogram Spotkania

Panel 1 (16:00 - 17:20)

 1. Wstęp
 2. Przedstawienie się organizacji
 3. Sesja ekspercka 1: Jak nawiązać skuteczną współpracę z biznesem?
 4. Sesja pytań

Panel 2 (17:30 - 19:10)

 1. Speed networking
 2. Sesja ekspercka 2: Budowanie marki w organizacjach społecznych
 3. Sesja pytań
 4. Praca warsztatowa

Panel 3 (19:20 - 20:00)

 1. Sesja inspiracyjna: Co Cię motywuje?
 2. Zakończenie spotkania

Kontakt

ORGANIZATORKI I ORGANIZATORZY
- Always More
- antyRAMA 

- Szałfynster

Zadanie realizowane w związku ze staraniami Miasta Katowice i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Zadanie finansowane z dotacji celowej Urzędu Miasta Katowice i GZM.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.