16 kwietnia 2024 13:37

W Tychach ruszyła kampania profrekwencyjna zachęcająca do udziału w II turze wyborów samorządowych. 7 kwietnia do urn wyborczych poszło niespełna 47 % tyszan - to prawie o 5% mniej niż w wyborach samorządowych w 2018 roku. II tura wyborów już 21 kwietnia.

Materiały zachęcające do głosowania w wyborach pojawiły się na w przestrzeni miejskiej m.in. na citylight'ach przystankowych, autobusach komunikacji miejskiej. Kampania będzie również widoczna w sieci - na oficjalnych miejskich profilach w serwisach społecznościowych. 

W II turze wyborów samorządowych tyszanie wybiorą Prezydenta Miasta Tychy. O prezydenturę zawalczą Maciej Gramatyka oraz Sławomir Wróbel.

Pełne informacje o głosowaniu na stronie Wybory samorządowe 2024. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.