11 kwietnia 2024 17:23

Zapraszamy tyszanki w wieku 45 – 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej, które odbędą się w dniach od 24 do 26 kwietnia przy sklepie E. Leclerc w Tychach.

Z uwagi na zwiększenie się populacji adresatek programu (o 10 roczników, wcześniej grupa docelowa dot. pań w wieku od 50 do 69 lat), wzrost zainteresowania badaniami i pojawiające się trudności z możliwością wykonania badania bez oczekiwania na świadczenie, wychodząc naprzeciw potrzebom pań, NIO Gliwice nadal aktywnie i regularnie odwiedza śląskie miasta i gminy, aby umożliwić kobietom skorzystanie z przysługującego im, w ramach ubezpieczenia, badania.

Telefoniczne zapisy na badania (od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00-15.00, pod nr telefonu 32 278 98 96).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.