9 lutego 2024 8:46

W czwartek 15 lutego od godz. 15:30 w Urzędzie Miasta Tychy (al. Niepodległości 49, I piętro, sala 100) mieszkańcy mogą wziąć udział w spotkaniu, podczas którego dowiedzą się jak napisać projekt do Budżetu Obywatelskiego i zawalczyć o jego realizację.

Do 22 lutego można składać projekty do tyskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach tego etapu miasto podejmuje szereg działań promujących BO. Autorki i autorzy projektów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu projektu mogą wziąć udział w spotkaniu, na którym będą mogli skonsultować własność działki, dowiedzą się, jakie są plany zagospodarowania terenu oraz jak oszacować koszty. Na spotkaniu będą obecni pracownicy wydziałów Urzędu Miasta Tychy i jednostek organizacyjnych, prowadzonych przez miasto, zaangażowani w realizację projektów z Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji na temat tyskiego Budżetu Obywatelskiego można uzyskać:

  • osobiście w Głównym Punkcie Konsultacyjnym w Centrum Balbina przy ul. Barona 30/209;
  • na stronie razemtychy.pl;
  • e-mailowo na adres kontakt@razemtychy.pl;
  • lub pod numerem telefonu 32 776 34 55.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.