22 lutego 2024 17:12

W minionym roku w Tychach zakończyła się realizacja 7-letniego Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do 2023 roku. W ramach projektu zrealizowano wiele działań inwestycyjnych oraz społecznych, m.in. Bazę Rozwoju Rodziny, Bazę Aktywnych Seniorów, dzień sąsiada na os. N i O czy potańcówki na os. A. Czas na podsumowanie programu - zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

"Program Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023" realizowany był dzięki zaangażowaniu i współpracy wydziałów urzędu, jednostek, instytucji miejskich, organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli sektora prywatnego.

Obecnie Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich rozpoczyna prace nad przygotowaniem raportu końcowego z realizacji Programu.

Badanie opinii mieszkańców dotyczące realizacji Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023

1. Wiek:

Wybierz 1 odpowiedź(i)

2. Miejsce zamieszkania:

Wybierz 1 odpowiedź(i)

3. Czy słyszał/a Pan/Pani o działaniach realizowanych w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023?

Wybierz 1 odpowiedź(i)

4. Czy uczestniczył/a Pan/Pani w którymś z wydarzeń organizowanych w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do 2023? Jeśli tak, to w jakich?

5. Które z wymienionych działań infrastrukturalnych realizowanych w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do 2023 wpłynęły na poprawę warunków życia w mieście?

6. Czy wg Pani/Pana realizacja projektów rewitalizacyjnych przyczyniła się do pozytywnych zmian w Tychach?

Wybierz 1 odpowiedź(i)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.