8 stycznia 2024 8:58

2 stycznia rozpoczął się remont ulicy Borowej w Tychach, na odcinku od ul. Żwakowskiej do ul. Jaśkowickiej. Inwestycja podzielona została na kilka etapów.

Pierwsze dwa etapy zakładają remont nawierzchni na odcinku od ul. Żwakowskiej, w kierunku południowym, do ul. Harcerskiej, następnie nowy asfalt położony zostanie na odcinku od Harcerskiej do Jaśkowickiej, przy czym od Harcerskiej do Skalnej wykonawca, wyremontuje również chodnik.

Całość kosztować będzie prawie 2 064 000 zł, ale Miejski Zarząd Ulic i Mostów otrzymał na ten cel finansowe wsparcie w wysokości ponad 887 000 zł.

Dofinansowanie pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonawca, spółka JKM z Mikołowa, na wykonanie zadania ma czas do końca października br.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.