23 listopada 2023 12:13

Z okazji Europejskiego Dnia Wiedzy o Antybiotykach oraz Światowego Tygodnia Wiedzy o Antybiotykach, Ministerstwo Zdrowia przygotowało pakiet informacji na temat antybiotykooporności oraz o tym, jak sobie z nią radzić.

W okresie wzmożonego okresu zachorowań na grypę oraz wciąż pojawiającymi się zakażeniami koronawirusem Covid-19, Ministerstwo Zdrowia zwraca uwagę na prawidłowe postępowanie podczas leczenia. Jak postępować i jakie leki przyjmować, aby zadbać o swoje zdrowie oraz utrzymać skuteczność antybiotyków? Najważniejsze informacje związane z tym problemem zebrano w obszernym i szczegółowym materiale, który jest do pobrania poniżej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.