21 listopada 2023 12:30

Wznowiono konsultacje społeczne projektu dokumentu „Dobra Mobilność 30/50 – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla obszaru Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego". Wznowienie wynika z konieczności aktualizacji i uzupełnień dokonanych przez GZM.

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego wraz z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią informują o powieniu konsultacji społecznych projektu dokumentu „Dobra Mobilność 30/50 – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla obszaru Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

Wznowienie konsultacji wynika z konieczności aktualizacji i uzupełnień dokonanych przez GZM uwzględniających uwagi ekspertów JASPERS do projektu SUMP i analizy inwestycji wskazanych na liście projektów do Strategii Rozwoju Subregionu Centralnego. Główne zmiany dotyczą m.in. kwestii związanych z rozbudową i modernizacją linii tramwajowych.

Wnioski i uwagi do projektu dokumentu można składać w terminie od dnia 3 listopada do 24 listopada 2023 roku:

  • elektronicznie na adres e-mail: mobilnosc@metropoliagzm.pl;
  • w formie pisemnej:        
    na adres Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice;
  • bezpośrednio do siedziby  Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice;
  • ustnie do protokołu w miejscu wyłożenia dokumentów – Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, ul. Barbary 21A, 40-053 Katowice.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.