26 września 2023 15:10

We wtorek 3 października zapraszamy do tyskiej Mediateki na warsztaty i debatę ekspercką poświęconą nowemu centrum Tychów. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu "Miasta Idei".

Na 15-hektarowym terenie w okolicy Jana Pawła II w Tychach ma powstać nowe centrum miasta. Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru został już opracowany i będzie przedstawiony pod głosowanie radnych podczas wrześniowej sesji Rady Miasta Tychy.

3 października zapraszamy do tyskiej Mediateki na warsztaty i debatę poświęconą przyszłemu centrum Tychów.    

Uczestnicy spotkania poszukają pomysłów na to, jak urządzić "zieloną oś" Tychów, co powinno wyróżniać nowe centrum? Jaki symboliczny obiekt powinien wieńczyć projekt?  Czy wyjątkowa przestrzeń zasługuje na wyjątkowy projekt? Jeśli tak, to jaki?  

Zgłoszenia na wydarzenie można przesyłać pod adresem mailowy: przemyslaw.jedlecki@agora.pl

Warsztaty odbędą się w godzinach od 16.30 do 18.00, debata ekspercka rozpocznie się o godzinie 18.15.

Spotkanie poprowadzi Przemysław Jedlecki, redaktor Gazety Wyborczej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.