25 września 2023 11:09

W czwartek 28 września odbędzie się kolejna impreza z cyklu Nightskating, z wieczornym przejazdem rolkarzy ulicami Tychów. Start zaplanowany jest o godz. 20:00 z parkingu przy tyskiej Hali Sportowej, długość trasy to około 17 kilometrów.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecane są wszystkim uczestnikom.

Trasa oznaczona jest jako niebieska, czyli łatwa. Długość trasy to około 17 kilometrów. Przejazd rozpocznie się  o godzinie 20:00 z parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera. Trasa przebiegać będzie ulicami Piłsudskiego, Dmowskiego, Jana Pawła II, Wyszyńskiego, al. Niepodległości, al. Bielska, Kościuszki, Damrota, Adama Asnyka, rondo Dworcowe, Asnyka, Budowlanych, Glinczańska, Stoczniowców 70, rondo Świętej Jadwigi, rondo Harcerskie, Stoczniowców 70, rondo Żwakowskie, Stoczniowców 70, Sikorskiego, rondo Zesłańców Sybiru, Armii Krajowej, rondo Paprocańskie, Piłsudskiego – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.30 na parkingu przy Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Tischnera.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.