21 września 2023 9:39

30 września odbędzie się 4. edycja Białej Soboty w Centrum Medycznym Inmedico. Organizatorzy zapraszają na bezpłatne prelekcje poświęcone rozpowszechnianiu zdrowego stylu życia, które umożliwiają tyszanom dostęp do wiedzy na temat zdrowia bezpośrednio od lekarzy i specjalistów.

W programie:

-"Życie w zgodzie z naturą.Nowe trendy w dążeniu do zdrowia." (terapie ciepłem, zimnem, oddychanie, medytacja, leczenie domowe i profilaktyka) mgr Grażyna Olszówka

- "Obrzęk limfatyczny? Skąd? Dlaczego? I czym tak właściwie jest ta limfa? Rozwiązania, jakie może zaoferować fizjoterapia, aby usprawnić lub zapobiegać dolegliwością związanym z układem limfatycznym.

- prelekcje o zdrowiu, medycynie, chirurgii plastycznej, naturalnych metodach poprawy jakości życia i odporności, żywieniu oraz urodzie

- spotkania ze specjalistami

- bezpłatne konsultacje zorganizowane przez @indentico @fizjosfere

- bezpłatny zabieg i konsultacje z zakresu laseroterapii dla nowych pacjentów Inmedico Estetics

- bezpłatne analizy składu ciała i konsultacje ze @strefą fitness

- ekologiczne i zdrowe pyszności przygotowane przez Fundacje Jemyeco.pl

- upominki i konkursy.

Prelegentem specjalnym będzie dr Magdalena Kozicka – chirurg plastyk, która obali mity na temat zabiegów chirurgii plastycznej w obrębie twarzy i ciała.

Ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacja SMSowa pod numerem telefonu 506-415-069.

Organizator: InMedico. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.