12 października 2010 11:30

Ci, którzy w najbliższych dniach w wyznaczonych punktach oddadzą krew, otrzymają bilet na hokejowe spotkanie GKS Tychy z Cracovią Kraków, które odbędzie się 15 października.

Krew można oddawać


13 października (środa) w godz. 9 – 16 przed „Azetem” (ul. Gen. Grota - Roweckiego 35)
15 października (piątek) w godz. 9 – 16 przy „Realu” (al. Bielska 107)Kto może oddać krew?
• osoby od 18 do 65 roku życia, które ważą, co najmniej 50 kilogramów;
• osoby, u których w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie wykonano tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała;
• osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miały wykonanych diagnostycznych badań i zabiegów endoskopowych (gastroskopii, panendoskopii, artroskopii, laparoskopii);
• osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie były leczone krwią lub jej składnikami.Akcja zorganizowana jest dzięki porozumieniu GKS Tychy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W ten sposób tyski klub przyłączył się do ogólnopolskiej kampanii promowania krwiodawstwa.

Szczegóły na stronie GKS Tychy oraz na www.krewniacy.com.pl i www.krwiodawstwo-katowice.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.