27 czerwca 2023 12:00

Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tychach będą dyżurowali w najbliższą środę, tj. 28 czerwca w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49. Dyżur potrwa od godz. 10 do 13 w Biurze Obsługi Klienta na parterze budynku.

To kolejny dyżur w tyskim urzędzie, podczas którego przedstawiciele ZUS wspólnie z pracownikami Wydziału Ewidencji Działalności Gospodarczej UM Tychy, udzielą porad w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, pomogą wypełnić wniosek chcącym założyć firmę.  

Pracownicy ZUS odpowiedzą na pytania dotyczące rozliczania oraz ulg w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, wypełniania i składania dokumentów zgłoszeniowych. Pomogą również w założeniu profilu PUE ZUS oraz powiedzą jakie są zasady składania wniosków o świadczenia rodzinne (500+, 300+, rodzinnego kapitału opiekuńczego oraz dofinansowania do pobytu w żłobku, klubie dziecięcym i u dziennego opiekuna).

Dyżury w ramach cyklu „Środy z ZUS w tyskim urzędzie”, odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.