22 czerwca 2023 11:31

Wczoraj w Oknie na kulturę w Gemini Park Tychy odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Tyscy rzemieślnicy", przedstawiającej zdjęcia oraz historie 22 fachowców różnych zawodów z naszego miasta. Autorem zdjęć i serii mini reportaży jest Piotr Podsiadły.

Wczoraj w Oknie na kulturę w Gemini Park Tychy odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Tyscy rzemieślnicy", przedstawiającej zdjęcia oraz historie 22 fachowców różnych zawodów z naszego miasta.

Wernisaż otwarł zastępca prezydenta ds. społecznych, Maciej Gramatyka. – Bardzo mi miło, że na tych zdjęciach widzę osoby, z którymi mam kontakt na co dzień, korzystając z ich usług – przyznał. - Osoby, które swoją pracą pomagają mieszkańcom i pokazują, jak wiele rzeczy można używać wielokrotnie, korzystając z ich doświadczenia Mam nadzieję, że dzięki stworzonej przez pracowników Urzędu Miasta bazie, dzięki tej wystawie, Wasze biznesy będą rozkwitać, a liczba klientów rosnąć – dodał.

Podczas spotkania była okazja do spotkania z bohaterami wystawy oraz autorem zdjęć. - To było dla mnie bardzo wyjątkowe doświadczenie. Każdy z Was opowiedział mi zupełnie inną, wyjątkową historię. Natomiast jest jedna rzecz, która łączy wszystkich - to pasja. Życzę Wam, aby ten entuzjazm nigdy Was nie opuszczał – powiedział Piotr Podsiadły. Wystawa potrwa do 16 września i można ją oglądać w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.