5 października 2010 12:56

W ramach programu „Październik Miesiącem Zdrowia” w Tychach będą wykonywane bezpłatne badania.

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza do korzystania z badań i konsultacji w każdą październikową sobotę:

- oznaczenie poziomu cukru, cholesterolu i CA 125 (wykrywa zmiany nowotworowe w obrębie jajnika) w „Naszym Zdrowiu” (ul. Rolna) i w „Hipokratesie” (ul. de Gaulle’a)

- badania spirometryczne i porady pulmonologiczne w Centrum Diagnostycznym „Aster” (ul. Bohaterów Warszawy)

- cytologia w „Naszym Zdrowiu” (ul. Rolna)

- badania dermatoskopowe w Arka – Medzie (ul. Nałkowskiej) i w Centrum Medycznym „Paprocany” (ul. Sikorskiego) – uwaga! Badania tylko 9 i 16 X!

- porady kardiologiczne w „Naszym Zdrowiu”  i w Centrum Medycznym „Paprocany” (9, 16 i 23 X)

- porady laryngologiczne w Arka Medzie i w Centrum Medycznym „Paprocany” (9, 16 i 23 X)

Panie powyżej 40. roku życia mogą również skorzystać z badań mammograficznych za dopłatą 35 zł (Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej „Tomograf”, al. Bielska).

Na wszystkie badania (oprócz cukru, cholesterolu i CA 125) oraz konsultacje należy zapisywać się telefonicznie w poszczególnych poradniach.  

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.