30 maja 2023 9:00

Joga, joga dla dzieci i ćwiczenia wzmacniające - to tegoroczne propozycje na aktywne spędzanie czasu w parku Suble oraz w Rodzinnym Parku bł. Karoliny. Pierwsze zajęcia jogi już 3 czerwca o godzinie 8.30 w parku Suble. Spotkania organizuje Tyski Zakład Usług Komunalnych we współpracy z projektem FitTyskie.

AKTYWNE PARKI W TYCHACH

W ramach akcji organizatorzy proponują trzy rodzaje zajęć - wzmacniające (60 minut) oraz jogę dla dorosłych (90 minut) oraz jogę dla dzieci (50 minut):

- wtorek o godz. 18:00 w Rodzinnym Parku bł. Karoliny (w okolicy tężni),

- sobota o godz. 8.30 w parku Suble,

- środa o godz. 17.30 w parku Suble – joga dla dzieci od 4 roku życia.

Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie TZUK Tychy.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą matu do ćwiczeń, wody oraz ręcznika.


W sobotę 3 czerwca ruszają bezpłatne, plenerowe zajęcia sportowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tyszanie mogą uczęszczać na jogę, tai chi, gimnastykę i zajęcia pn. zdrowy kręgosłup. Spotkania odbywać się będą na terenie ośrodka wypoczynkowego Paprocany, przy boisku Paprocany i na terenie obiektu sportowego przy ul. Brzozowej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.