25 maja 2023 17:08

Dzisiaj podczas sesji Rady Miasta Tychy, Andrzej Dziuba - prezydent Tychów przedstawił coroczny "Raport o stanie miasta". Podczas obrad radni udzielili prezydentowi wotum zaufania i absolutorium za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2022r.

Przedstawiony raport podsumowuje działalność Rady Miasta, Prezydenta, miejskich instytucji oraz spółek w 2022 roku. Są w nim zawarte informacje o najważniejszych podejmowanych działaniach, realizowanych inwestycjach czy wydarzeniach z ubiegłego roku. 

- Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie raportu. To podsumowanie pracy wielu osób - z urzędu, jednostek miejskich i spółek. Staramy się jak najlepiej działać na rzecz mieszkańców - powiedział Andrzej Dziuba podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Tychy. 

Treść „Raportu o stanie miasta Tychy” została opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.