30 marca 2023 12:09

W Tychach trwają wiosenne nasadzenia na miejskich rabatach. W sumie zostanie posadzonych 19 291 sztuk bratków w różnych kolorach. Pojawią się kompozycje z kolorem żółtym, pomarańczowym, fioletowym, niebieskim i białym.

Nasadzenia będzie można zobaczyć m.in. przy ul. Budowlanych - przy budynku Sądu, przy ul. Grota Roweckiego, na Placu Wolności, Rynku, ul. Damrota przy Kościele św. Marii Magdaleny, w Parku Miejskim Solidarności, przy Urzędzie Stanu Cywilnego, w donicach na placu przy ul. Kościuszki, w donicach przy ul. Targiela  oraz na rabatach w Rodzinnym Parku bł. Karoliny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.