30 marca 2023 11:16

W poniedziałek, 3 kwietnia rusza remont nawierzchni ul. Browarowej i ul. Damrota. W związku z tym tunel pod torami PKP, w ciągu ulicy Browarowej będzie zamknięty dla ruchu kołowego. Zakończenie robót planowane jest na 6 kwietnia

Na ulicy Browarowej, prace prowadzone będą na odcinku od tunelu do wysokości wjazdu do szkoły oraz na ulicy Damrota od tunelu do ulicy Asnyka. Nowa nawierzchnia położona zostanie również w tunelu. W czasie remontu nieprzejezdny będzie tylko sam tunel, w związku z tym możliwy będzie dojazd do Dworca PKP od strony ul. Asnyka.

To kolejny etap wiosennych remontów nawierzchni w Tychach. Kilka dni temu zakończyła się wymiana asfaltu na ul. Oświęcimskiej – odcinek od ul. Marzanny do węzła Wartogłowiec, gdzie do wykonania pozostało już tylko oznakowanie poziome.   

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.