24 marca 2023 12:41

Do 6 kwietnia w mieście zamontowane zostaną stacje przeznaczone do samodzielnej naprawy rowerów. Rok temu było ich 20, w tym roku będzie 21, ponieważ dodatkowy punkt naprawczy pojawi się w dzielnicy Wilkowyje przy ul. Wilczej (Skwer Wilczy Kąt).

-   Wszystkie stacje zostały starannie odnowione, oklejone i wyposażone w narzędzia. Niestety w ubiegłych latach dochodziło do licznych dewastacji, dlatego w tym roku podjęliśmy działania, które mamy nadzieję, wyeliminują takie sytuacje. Niemniej jednak nie bądźmy obojętni na akty wandalizmu, wszelkie tego typu zdarzenia zgłaszajmy odpowiednim służbom - mówi Katarzyna Kajstura z Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.  

Wszystkie awarie oraz nieprawidłowości związane z działaniem stacji, można zgłaszać na stronie: zglosusterke.umtychy.pl lub w aplikacji: Mobilne Tychy (zakładka „Zgłoś Usterkę”).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.