14 marca 2023 9:51

W dniach 17-22 marca br. prowadzone będą prace związane ze zmianą oprogramowania w tyskich parkomatach. W tym czasie mogą występować problemy z zakupem biletu w parkomatach - całkowicie wyłączona będzie sprzedaż gotówkowa, dostępna będzie jedynie płatność kartą bankową. Płatności za pomocą aplikacji mobilnej Skycash będą działać nieprzerwanie. Urządzenia, w których aktualnie prowadzona będzie modernizacja, zostaną czasowo wyłączone z użytku.

W strefach płatnego parkowania (przy ulicy Bałuckiego i ulicy Cyganerii), gdzie nie ma zamontowanych parkomatów, płatności dokonamy tak, jak dotychczas, czyli gotówką u inkasenta.

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach będzie prowadził prace polegające na zmianie oprogramowania we wszystkich parkomatach działających w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania. Jest to związane z działaniami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, zmierzającymi do wprowadzenia nowego rozwiązania zastępującego Śląską Kartę Usług Publicznych (ŚKUP).

Po przeprowadzeniu modernizacji wyłączona zostanie możliwość płatności kartą ŚKUP. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.