13 marca 2023 10:43

W dniach 15 i 29 marca oraz 5 kwietnia w godzinach od 11.00 do 16.00 w tyskim Sklepie Społecznym odbędą się warsztaty wielkanocne dla tyszan. Podczas wydarzenia przygotowywane zostaną kartki świąteczne i ozdoby wielkanocne z przeznaczeniem na Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych.

Sklep społeczny sieci Spichlerz został otwarty 16 września 2022 r. na terenie Tyskich Hal Targowych. To sklep przede wszystkim dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, ale nie tylko. Seniorzy mogą skorzystać z zakupów niezależnie od dochodów, a w soboty sklep jest otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta.

Sklep społeczny to miejsce, gdzie można kupić pełnowartościowe produkty, często z krótkim terminem ważności, w cenach niższych niż w innych sklepach. W Tychach taki sklep znajduje się na 1 piętrze w Tyskich Halach Targowych przy al. Józefa Piłsudskiego 8. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 16.00, a w soboty od 9.00 do 13.00. Można w nim kupić w atrakcyjnych cenach artykuły spożywcze, środki higieny osobistej oraz środki czystości.

Więcej o Sklepie Społecznym w Tychach>>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.