23 marca 2023 11:43

W marcu trwa kampania edukacyjna Miejskiego Rzecznika Konsumentów pn. #kupujęzgłową. Przez cały miesiąc w sieci publikowane będą porady dotyczące cyberbezpieczeństwa, Miejski Rzecznik Konsumentów spotka się z seniorami, będzie można również wziąć udział w konkursach.

15 marca obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta. Z tej okazji Miejski Rzecznik Konsumentów organizuje drugą już edycję kampanii #Kupujęzgłową. W ubiegłym roku ekipa Rzecznika spotkała się z mieszkańcami w Gemini Park Tychy, gdzie udzielała porad z zakresu prawa konsumenckiego.   

W tym roku zaplanowano publikację porad dotyczące cyberbezpieczeństwa, Miejski Rzecznik Konsumentów spotka się także z seniorami, by przypomnieć im, jakie mają prawa. Na profilu FB Miejskiego Rzecznika Konsumentów pojawią się konkursy z nagrodami. 

W dniu 28 marca Miejski Rzecznik Konsumentów będzie dyżurował w tyskim Sklepie Społecznym w godzinach: 10.00 - 12.00.

Kampania pojawiła się także w przestrzeni miejskiej - na przystankach autobusowych znalazły się plakaty, które przypominają o możliwości uzyskania bezpłatnej pomocy rzecznika konsumentów.

Strona internetowa Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.