27 stycznia 2023 12:39

Pracownicy tyskiego ZUS będą w najbliższą środę oraz w czwartek dyżurowali w Urzędzie Miasta oraz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach.

Pracownicy tyskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą w najbliższą środę (tj. 1 lutego 2023 r.) dyżurowali w Urzędzie Miasta w Tychach przy al. Niepodległości 49. Zapraszamy od godz. 10-13 do Biura Obsługi Klienta na parterze budynku (stanowisko nr 3). 2 lutego dyżur odbędzie się również w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach w godz. od 10.00 - 13.00 w s. 409. Będzie można zasięgnąć informacji i również założyć profil PUE ZUS.

Przedstawiciele ZUS wspólnie z pracownikami Wydziału Ewidencji Działalności Gospodarczej Urzędu Miasta w Tychach będą udzielali porad w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, pomogą w wypełnieniu wniosku chcącym założyć firmę.  

Pracownicy ZUS odpowiedzą na pytania dotyczące: rozliczania oraz ulg w opłacaniu składek na ubezpieczenia z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, wypełniania i składania dokumentów zgłoszeniowych.

Pomogą również w założeniu profilu PUE ZUS oraz powiedzą jakie są zasady składania wniosków o świadczenia rodzinne (500+, 300+, rodzinny kapitał opiekuńczy oraz dofinansowanie do pobytu w żłobku, klubie dziecięcym i u dziennego opiekuna).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.