28 grudnia 2022 13:41

Kuba Tomaszczyk - zwycięzca programu Masterchef i jeden z najpopularniejszych kucharzy w naszym kraju odwiedził dziś Urząd Miasta Tychy. Spotkał się z Andrzejem Dziubą – prezydentem Tychów oraz jego najbliższymi współpracownikami.

Prezydent Tychów przekazał także w imieniu całej tyskiej społeczności symboliczny prezent, bez którego żaden kucharz nie może się obejść – deskę do krojenia oraz nóż szefa kuchni z grawerem – hasłem promocyjnym miasta: "Tychy dobre miejsce". Do prezentu dołączone były życzenia: „Pełnemu pasji i kulinarnej wyobraźni utalentowanemu tyskiemu kucharzowi z życzeniami kolejnych wspaniałych sukcesów”.

- Dziękuję za wszystko, za ogromne wsparcie, którego doświadczałem także w rodzinnym mieście. Program Masterchef dał mi ponownie motywacje do działania, czuje się bardziej zmotywowany do działania, gotowy częściej wychodzić poza granicę komfortu – mówi Kuba Tomaszczyk.

To już kolejne spotkanie Kuby Tomaszczyka z prezydentem Dziubą. Młody kucharz odwiedził urząd miasta w maju 2016 roku po zajęciu 2. miejsca w pierwszej edycji programu Masterchef Junior Polska.

Przed młodym kucharzem teraz egzaminy zawodowe i przygotowanie do matury. Kuba jest uczniem Zespołu Szkół nr 7 w Tychach.

fot. Kamil Peszat

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.